15.7 C
Komló
2023. október 02.
KezdőlapHírekAz alpolgármester szerint is Soros bérencek tüntetnek

Az alpolgármester szerint is Soros bérencek tüntetnek

Komló – Bareithné Benke Nikolett, városunk fideszes alpolgármestere Facebook oldalán osztotta meg pártja videóját.

A közösségi oldalán csak Nicky becenevet megadó politikus „A Soros-hálózat szervezett erőszakából nem kér Magyarország!” kommenttel osztotta meg a Fidesz videóját, amelyben olyan kijelentések hangzanak el a túlóratörvény és a független bíróságok beszántása ellen tiltakozókról, mint:

  • A bevándorláspárti Soros hálózat szervezi a tüntetéseket.
  • Tudatosan előre eltervezetten, erőszakosan provokálják a tüntetők a rendőröket.
  • 1000-1500 ember jár a tüntetésekre, és ezek mindig ugyanazok.
  • Azért provokálják a rendőröket, hogy le tudják járatni Magyarországot.

Megkérdeztük az alpolgármestert, hogy tényleg komolyan gondolja-e, amit a videó állít, ő azonban csak annyit közölt, hogy a szóban forgó videóban minden benne van, egyéb kommentárt nem kíván hozzá fűzni.

Vagyis, Komló alpolármestere szerint is Soros bérenc az a több ezer ember, akik az elmúlt napokban részt vettek a tüntetéseken. Ez főként azért is kellemetlen, mert városunkból is többen mentek fel Budapestre tüntetni saját költségükön, pusztán személyes meggyőződésükből. Ezek szerint ők is mind Soros-ügynökök (bármit is jelentsen ez).

Később Polics József polgármester is megosztotta a videót, tehát nyilván ő is hasonlóan gondolkodik a dologról.

Előzmények

Múlthét szerda óta folyamatosak a tüntetések Budapesten, és pár nagyobb vidéki városban is zajlottak demonstrációk az ellenzék szerint jogtalanul elfogadott törvények ellen. Ma reggel Hadházy Ákos és Szél Bernadett országgyűlési képviselőket erőszakkal kidobták a közmédia épületéből, amikor fel akarták olvasni a Momentum által írt, 5 pontból álló petíciójukat. Ez azóta sem sikerült, sőt, újabb képviselők ellen léptek fel erőszakkal az MTVA fegyveres biztonsági őrei. (Az Index élő tudósítását az eseményekről ITT követheti.)

A poszt hétfő este már nem volt elérhető.

A durva kommentek miatt a cikk alatti hozzászólási lehetőséget felfüggesztettük.

 

- Hirdetés -spot_img

Kövess minket

8,536RajongókTetszik
60KövetőKövetés
29FeliratkozóFeliratkozás
- Hirdetés -spot_img

Minden más