-2.3 C
Komló
2023. december 05.
KezdőlapHírekÚj éjszakai klub nyílik Kökönyösben

Új éjszakai klub nyílik Kökönyösben

Komló – Komlón az éjszakai élet az évek során szép lassan leépült, mára már ott tartunk, hogy nyugodtan kijelenthetjük azt is, hogy megszűnt. Szerencsére ez a mondat így nem teljesen igaz, hiszen a Zrínyi Klub 1962-óta töretlenül várja a vendégeit, ráadásul mostanában egyre nevesebb előadókat hoznak le a városunkba. Szóval, most is akad lehetőség az éjszakai tivornyázásra.

Viszont az elektronikus zene kedvelőinek eddig nem igazán volt lehetőségük bulizni egyet a városban. Bezárt a Brooklyn, a Colosseum, esetleg a Lagunában rendeztek még mostanában bulikat néhányszor.

Most újra van remény, megnyit ugyanis a Club Play.

Először arról szóltak a hírek, hogy a Carbonban, a Carbon Fitness helyén lesz majd a diszkó, és egy buli is meg volt hirdetve január 14-re, amiből végül nem lett semmi. A kezdeti kavarodás után most viszont tisztázódott a helyzet, és kiderült, hogy hol és mikor nyit a club.

Kökönyösben, a volt Juhász Gyula étterem (ami azóta már Tenkes Fitnessként is üzemelt) helyén nyílik Komló legújabb éjszakai szórakozóhelye a Cub Play február 18-án szombaton. Kérdésünkre elmondták, koncertekkel, sztárvendégekkel készülnek a jövőben. Az üzemeltetők célja egy nívós színvonalas szórakozóhelyet létrehozni városunkban.

Reméljük a nyitással felpezsdül kicsit a helyi éjszakai élet.

/képek: Club Play Facebook/

- Hirdetés -spot_img

Kövess minket

8,536RajongókTetszik
60KövetőKövetés
29FeliratkozóFeliratkozás
- Hirdetés -spot_img

Minden más