Baranya – Kedd reggel kigyulladt egy bálákat szállító teherautó Árpádtető közelében.
Az esethez a vármegyei műveletirányítás a pécsi hivatásos tűzoltók egy gépjárműfecskendőjét és a vízszállítót riasztotta. A rajok két vízsugárral avatkoztak be. A bálák egyharmadát le kellett szedni a járműről, ezek akadályozzák a főút forgalmát.
Olvasóink jelzése alapján jelenleg egy-egy sávon engedik a forgalmat a baleset helyszínén.
/címlapkép: olvasói fotó/




