Komló – Üresen álló Kazinczy utcai lakások eladásáról döntött a helyi önkormányzat.
A tavaly és tavalyelőtt megüresedett, egyszobás, zömében félkomfortos ingatlanokat eddig kétszer hirdették meg bérlésre, de egyetlen jelentkező sem volt rájuk. Feltételezhetően ezért döntöttek az értékesítésük mellett.

A leromlott állapotú lakások közül kettőben nincs vízóra, hármat pedig vízműtartozás terhel 94.545 és 479.046 Ft értékben (a harmadikról nem közöltek adatot – a szerk.).
Az ingatlanok viszonylag kicsik: a legnagyobb 33, a legkisebb mindössze 17 négyzetméteres.
Az értékesítésre kerülő lakások kikiáltási árát és az értékesítés feltételeit a Pénzügyi, Ellenőrzési és Gazdasági Bizottság fogja meghatározni a lakásokról készült értékbecslés után.
/forrás: Komló Város Önkormányzata/
/címlapkép: 7300/




