Baranya – Tegnap, május 18-án reggel kaptak bejelentést a rendőrök arról, hogy egy fiatal lány kiesett egy szentlőrinci ház negyedik emeletéről.
A mentők súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba a 17 éves fiatalt, azonban sajnos már nem tudták megmenteni az életét.
Mivel az idegenkezűség lehetősége nem zárható ki, a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított eljárást, és jelenleg is vizsgálják a tragédia körülményeit.




