6.7 C
Komló
2024. március 05.
KezdőlapHírekPolicsék is felszálltak a Soros vonatra

Policsék is felszálltak a Soros vonatra

Komló – Városunk képviselő-testületének döntése alapján Komló is csatlakozott a “Védjük meg településeinket, védjük meg Magyarországot” elnevezésű felhíváshoz, melyet a Szita Károly (Fidesz-KDNP) Kaposvár polgármestere által vezetett Megye Jogú Városok Szövetsége tett közzé.

„Komló Város Önkormányzata elutasítja a Soros-tervet, és azt, hogy a településünkön bevándorlásszervező irodát működtessenek” – olvasható az önkormányzat határozatában.

Vajon mit tenne polgármesterünk, ha tudná, hogy a Hoppál Péter által „pécsi Soros-kampányközpontnak” titulált Emberség Erejével alapítvány pályázatán olyan veszélyes komlói egyesület is nyert, mint a DÖKE?

A komlói Diák és Öntevékeny Körök Egyesülete (DÖKE) olyan felháborító és kockázatos projektre kapott fél millió forintot a pécsi szervezettől, mint a komlói futóközösség kialakítása.

 

- Hirdetés -spot_img

Kövess minket

8,536RajongókTetszik
60KövetőKövetés
29FeliratkozóFeliratkozás
- Hirdetés -spot_img
- Hirdetés -spot_img

Minden más