Komló – A múlt hétvégén is volt tennivalójuk a helyi tűzoltóknak.
Péntek reggel lecsúszott az útról és fejtetőre borult egy személygépkocsi Mánfán az Árpád utcában. A kocsiban egyedül utazó sofőr önerejéből kiszállt, könnyű sérülésekkel kórházba szállították. A komlói hivatásos tűzoltók vonultak a helyszínre, áramtalanították a gépkocsit. A műszaki mentés félpályás útlezárás mellett zajlott.

Szombat hajnalban Komlón a Mecsekfalui úton kerítésnek hajtott egy személyautó. A kocsiban csak a sofőr utazott, nem sérült meg. A helyi hivatásos tűzoltók átvizsgálták és áramtalanították a gépjárművet.
/forrás, fotók: Baranya Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság/




