19.7 C
Komló
2024. június 16.
spot_img
KezdőlapHírekKomló tényleg fesztiválváros? Szavazz!

Komló tényleg fesztiválváros? Szavazz!

Komló – Idén szeptemberben rendezik meg az első Hét Domb Filmfesztivált városunkban. Hoppál Péter kultúráért felelős államtitkár a fesztivál pénteki pécsi sajtótájékoztatóján városunk kulturális rendezvényeit méltatta.

Szerinte Komló az elmúlt két-három évben fesztiválvárossá vált: a Komlói Napok, a Komlói Amatőr Színházi Találkozó, a Kodály Zoltán Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál mellett immár filmfesztiválnak is otthont ad – jelent meg az MTI-n.

Arra vagyunk kíváncsiak, hogy a városban élők mennyit érzékelnek ebből a „kulturális pezsgésből”. Komló tényleg fesztiválváros lett, vagy ez csak egy jól hangzó marketing szöveg?

Kérdőívünk segítségével azt szeretnénk megtudni, hogy az olvasóink közül hányak érdeklődését keltik fel ezek a rendezvények, illetve, hogy egyetértenek-e a fesztiválváros jelzővel.

Szavazz:

- Hirdetés -spot_img

Kövess minket

8,536RajongókTetszik
60KövetőKövetés
29FeliratkozóFeliratkozás
- Hirdetés -spot_img
- Hirdetés -spot_img

Minden más