Komló – Május 14-én, csütörtökön lesz a Nagyrét utcai út műszaki átadása, így várhatóan holnap, 15-én a forgalom számára is ismét használható lesz a hányatott sorsú útszakasz.
Az út a 2021-es átadás óta több alkalommal is korlátozottan volt használható, ezekről itt írtunk.
A mostani helyreállítás eredeti befejezési határideje márciusban lett volna, azonban a kedvezőtlen időjárás hátráltatta a közművekkel kapcsolatos munkákat, ezért a kivitelezés határidejét három hónappal meghosszabbították.
Így júniusra kellett volna elkészülnie az útszakasznak, ennél a módosított határidőnél viszont előbb végeztek.
A Városgondnokság tájékoztatása szerint Körtvélyes irányából a megnyitással egy időben „Megállni tilos” tábla kerül kihelyezésre az úton.
/címlapkép: 7300/




