Komló – Ismét feltűnt az ingatlanpiacon az egykori Club Colosseum épülete. A belvárosban központi helyen, a Tesco szomszédságában található három szintes ingatlant 95 millió forintért szeretnék értékesíteni.
Időről időre feltűnik a helyi ingatlanhirdetések között az egykori Zrínyi mozi majd később Club Colosseum épülete. Jelenleg 95 millió forintért hirdetik az 1090 négyzetméteres három szintes, belvárosban található ingatlant.
A mozi 90-es évek végén történt bezárását követően egy hosszabb szünet és átalakítás után 2005-ben nyitott meg a Club Colosseum Disco.
Három szinten három zenei stílus: az első emeleten a Heineken Pub-ban a ”80-as-”90-es évek legjobb Old”s slágerei, a második emeleten a Dance Hall-ban a mai dance, R ”n B, funk- ill. latinhouse zenék, a harmadik emeleten pedig a House Room-ban a progresszívebb stílus kedvelői pihenhetik ki a hét fáradalmait – hirdette magát a szórakozóhely.

A disco a nyitást követően hamar népszerű lett a helyiek, és a környéken élők között. Számos akkor 20-as éveit élő olvasónknak is lehetnek személyes emlékeik a helyről, nekünk még a szalagavatónkat is ott tartották. Tudjátok, ez volt a “legendás” partifotós korszak, amivel nem tudom ki, hogy van, de szerintem a legkevesebb esetben sikerültek előnyösen.

Több hatalmas buli után, a disco korszak leívelésével együtt aztán a Colosseum is bezárt a 2010-es években.
Azóta funkció nélkül kihasználatlanul áll az ingatlan, bár egy darabig edzőterem is működött az épületben, illetve időről-időre egy-egy buli erejéig – például Komlói Napok alkalmával – újra kinyit. De ezeket a partikat leszámítva hosszú ideje üresen áll.
Hogy lesz e aki fantáziát lát az épületben az még kérdés, az biztos, hogy aki megvásárolja a helyet a teljes berendezést, szobrostól, hangteknikástól, bárpulttal együtt megkapja ezen az áron. A hirdetés szerint egyébként akár 20 lakás is kialakítható az épületben, sőt lift beépítésére is van lehetőség.
/címlapkép: 7300/




