23.7 C
Komló
2024. július 16.
spot_img
KezdőlapHírekKözel 3 és fél milliárd forint vissza nem térítendő támogatást kapott városunk

Közel 3 és fél milliárd forint vissza nem térítendő támogatást kapott városunk

Komló – A tegnap este megjelent Magyar Közlöny legfrissebb számában olvasható tájékoztatás szerint városunk összesen 3 460 000 000 forint vissza nem térítendő támogatást kapott kiemelt beruházási feladatok végrehajtására.

Négy projektet támogatott a kormány, többek között megépülhet a bétai elkerülő út 1,6 milliárd forintból, ezzel részben tehermentesítve a belváros útjait a kőszállító teherautóktól. A régóta várt, rossz állapotú kisbattyáni út felújítására is több mint 300 millió forintot kapott az önkormányzat.

A József Attila Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjteménynek új látogatóközpont fejlesztésére 900 millió forintot ítéltek meg, a Kaptár program megvalósítására és ezzel egy új kulturális-művészeti központ kialakítására 635 millió forintot kap a város.

 

- Hirdetés -spot_img

Kövess minket

8,536RajongókTetszik
60KövetőKövetés
29FeliratkozóFeliratkozás
- Hirdetés -spot_img
- Hirdetés -spot_img

Minden más