2022. október 07.
KezdőlapHírekIdén már Orfűre is lejuthatunk busszal, és a balatoni járatok száma is...

Idén már Orfűre is lejuthatunk busszal, és a balatoni járatok száma is bővül

Komló – Június 16-tól heti kettő helyett, három járat közlekedik a Balatonhoz. Idén nyáron pedig már Orfű is közvetlenül elérhetővé válik városunkból.

Tavaly indította a Volán közvetlen járatát Komlóról Balatonra. A buszok jellemzően szombati és vasárnapi napokon Balatonlelle, és  Fonyód érintésével Balatonmáriafürdőig közlekedtek. Június 16-tól, két dolog is változik. Egyrészt már péntekenként is indulnak buszok a Balatonra, a hétvégi járatok pedig egészen Zalakarosig közlekednek majd.

Orfűre is indulnak buszok

Aki inkább közelebbi fürdőhelyet választana, annak is lesz alternatívája, ugyanis új, közvetlen járatokat indítanak városunkból Orfűre. A buszok munkanapokon 8:45-kor, szabad és munkaszüneti napokon pedig 10:00-kor, 13:20-kor és 17:00-kor indulnak Komlóról, a Komlói Tömegközlekedés Blog információi szerint.

- Hirdetés -spot_img

Kövess minket

8,536RajongókTetszik
60KövetőKövetés
29FeliratkozóFeliratkozás
- Hirdetés -spot_img

Minden más